KDO MI NAPÍŠE REKLAMU HNED NAHLAŠUJU!

Jinak by jste to nepochopili!

Dakota jde tou správnou cestou!

14. března 2010 v 9:31 | ♥CHeRiE♥ |  Interviews
Dakota Fanning je učebnicový příklad pro mladé herce v Los Angeles, kteří se snaží nesejít ze správné cesty. Začala pracovat v Hollywoodu, ve velmi mladém věku, ale nikdy se nedala špatným směrem! Když byla Dakota ještě dítě, lidé si všimli, že je na svůj věk velice vyzrálá. A dokonce i nyní ve věku 16 let, nemá sklony k drogám ani k alkoholu, které si vyžádaly životy mnoha mladých hvězd.

Hollyscoop mluvil s Dakotou na červeném koberci jejího nového filmu The Runaways, a zeptal se jí, jak dokáže být v centru pozornosti a nedělat přitom problémy:

"Já prostě nevím. Žiju si svůj vlastní život. "


Na otázku, co Dakota myslí o tragické smrti bývalé teen hvězdy Coreyho Haima, řekla: "Myslím si, že každý má v životě svou vlastní cestu. A samozřejmě, když někdo odejde takhle mladý, je to hrozné." Fanning také dodala: "Ať už člověk odejde jakýmkoliv způsobem, nemyslím si, že jsem v pozici abych ho za to soudila."

Doufejme, že se více mladých hvězd bude řídit Dakotiným vzorem. Ona je skvělým vzorem pro mladší Hollywoodské hvězdy, včetně její mladší sestry Elle, která se zatím chová stejně.


Copyright Fanning-source.blog.cz!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Dakota-fanning-source.blog.cz je neoficiální webová stránka a nemá žádný vztah
s Dakotou sama. Vše na této stránce © na dakota-fanning-source.blog.cz a pokud' není uvedeno jinak. Prosím,nekopírujte nic bez mého zdroje! ~ Děkuji vám.

© dakota-fanning-source.blog.cz
2010 - 2010